داشبورد مدیریتی دکا

داشبورد مدیریتی دکا

هوشمندی کسب و کار با داشبوردهای مدیریتی دکا | هوش تجـاری ابزاری است که در واقع داده ها را به اطلاعات و اطلاعات را به فرمت قابل درک برای مدیران تبدیل می کند بدون تردید یکی از ابزارهای توصیه شده برای استقرار هوش تجاری استفاده از داشبوردهای مدیریتی می باشد.

راهکار جامع هوشمند داشبوردهای مدیریتی دکا​

تحلیل هوشمندانه = تصمیم هوشمندانه

هوش تجـاری ابزاری است که در واقع داده ها را به اطلاعات و اطلاعات را به فرمت قابل درک برای مدیران تبدیل می کند بدون تردید یکی از ابزارهای توصیه شده برای استقرار هوش تجاری استفاده از داشبوردهای مدیریتی می باشد.

راهکار هوش کسب و کار

داشبورد مدیریتی دکا

Power Bi Process | هوش تجاری دکا

1

فاز اول

امکان سنجی و شناسایی فرآیندهای سازمان و تعریف نیازهای سازمان

1

2

فاز دوم

آماده سازی و یکپارچه سازی داده ها (ETL) – تحلیل داده ها (OLAP)

2

3

فاز سوم

طراحی و انتشار داشبورد

3

4

فاز چهارم

استقرار و آموزش و در نهایت پشتیبانی

4
پردازش داشبورد مدیریتی

راهکار هوش کسب و کار

تصمیم گیران در هر سازمـان همواره نقشی کلیدی را بر عهـده دارند. آنـها باید با اسـتفاده از اعداد و ارقام حقیقی سازمان را رهبری نمایند.

هوش تجـاری ابزاری است که در واقع داده ها را به اطلاعات و اطلاعات را به فرمت قابل درک برای مدیران تبدیل می کند بدون تردید یکی از ابزارهای توصیه شده برای استقرار هوش تجاری استفاده از داشبوردهای مدیریتی می باشد.

به عبارتی داشبورد مدیریتی ابزاری برای تجمیع شاخص های کلیدی عملکرد مهم در یک مکان واحـد به روشی کارآمد و همچنین توانمندسـازی مـدیریت به مـنظور تصمیم‌ گیری سریع و مبتنی بر داده واقعی است.

گروه نرم افزاری دکـــا با به کارگــیری کارشناسان و متخصصان برنامه نویسی، هوش تجـاری، مالـی و فـروش توانسته است داشبوردهای مدیریتی قابل اتکا برای کسب و کارها را طراحی و خدمات استقرار را ارائه نماید.

داشـبورد مدیریتی دکـــا بعـنوان یک دســتیار قــابل اعتمـاد در مدیریت کـسب و کار برای شما آمــارهای تحلیل شده را در قالب های گرافیکی در جهت تصمیمات بهتر ارائه می دهد.

مصور سازی اطلاعات (Data visualization)

تجربه و تحلیل اطلاعات (Data Analysis)

یکپارچه سازی اطلاعات (Data Integration)

برخی از ویژگی های داشبورد مدیریتی دکا

اهمیت داشبوردهای مدیریتی زمانی جلوه پیدا می‌کنند که در فرایندهای تصمیم گیری استراتژیک نیاز به جمع بندی داده‌های پیچیده و تبدیل آن‌ها به دانش و گزارش‌های عملی وجود داشته باشد بطور مثال سازمانی میتواند تصمیم درستی بگیرد که اطلاع دقیقی از وضعیت فروشش نسبت به سال های گذشته یا حتی میزان سود یا میزان نفوذ جغرافیایی خود را تحلیل کند.

اطلاعات به دست آمده مدیران سطح بالا را قادر می‌سازد تا تصویری روشن از سازمان خود، شناسایی فرصت‌های شغلی، تعیین نوع بهبود مدیریت KPI و تعیین درآمد و سود بیشتر به‌دست آورند.

داشبورد مدیریتی اخبار داشبورد مدیریتی

تعریف داشبورد مدیریتی و نقش های آن در بهینه سازی فرآیندها

 تعریف داشبورد مدیریتی | زمان مطالعه: حدودا 9 دقیقه داشبورد مدیریتی دقیقا شبیه داشبورد اتومبیل می باشد و می تواند برای تمامی بخش های سازمان، …

ادامه مطلب →
اخبار داشبورد مدیریتی

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی تهران – ایران متافو

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی تهران، ایران متافو، از 9 آذرماه الی 12 آذرماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، گروه نرم افزاری …

ادامه مطلب →
نرم افزار دکا اخبار داشبورد مدیریتی

نرم افزار دکا در نوزدهمین نمایشگاه متالورژی، ایران متافو

گروه نرم افزاری دکا، در نوزدهمین نمایشگاه متالورژی (تهران)، از 9 الی 12 آذرماه 1401 حضور خواهد داشت، گروه نرم افزاری دکا با ارائه داشبورد …

ادامه مطلب →
اولین اجلاس تجارت محصولات کشاورزی و غذایی ایران اخبار داشبورد مدیریتی

هوش کسب و کار دکا در اولین اجلاس تجارت محصولات کشاورزی و غذایی ایران

برگزاری اجلاس تجارت: هوش کسب و کار دکا:  اجلاس تجارت محصولات کشاورزی و غذایی ایران 10 آبان ماه 1401 برگزار شد. در این اجلاس که …

ادامه مطلب →