20 درصد تخفیف نرم افزار دکا تا 10 دی ماه تمدید شد!

نرم افزار حسابداری دکا در طرحی که اخیرا اجرا کرد، 20 درصد تخفیف برای نرم افزار در نظر گرفته است، این تخفیف به مناسبت شب یلدا اعمال شد، اما به دلیل استقبال خوب شما تا 10 دی ماه تمدید شد، پس با ما همراه باشید.

نرم افزار حسابداری دکا یک نرم افزار حسابداری تخصصی برای تمام اصناف انبوه سازی، پیمانکاری، خدماتی، بازرگانی و موسسات حسابداری و حسابرسی می باشد که با امکانات بی نظیری که دارد، نیازهای حسابداران و مدیران مالی را بر طرف ساخته و با گزارش دهی های بسیار کاربردی باعث ایجاد استراتژی های سازمان یافته و رشد سازمان ها شده است.

همانطور که می دانید تصمیمات و استراتژی های یک سازمان یا شرکت به گزارشات دقیق و به موقع بستگی دارد و بدون ارائه این گزارشات سازمان ها و شرکت ها به مرور زمان یکپارچگی خود را از دست می دهند و دچار آسیب های جبران ناپذیری می شوند.

تخفیف نرم افزار حسابداری دکا با توجه به درخواست کاربران عزیز تا 10 دی ماه تمدید شد تا کاربران بتوانند با هزینه پایین تری نرم افزار را تهیه کرده و مدیریت حساب های خود را پیش ببرند، لازم به ذکر است در صورتی که قبل از خرید نیاز به بررسی دمو باشد می توانید از روش زیر استفاده فرمایید:

جهت دسترسی به دمو نرم افزار حسابداری دکا ابتدا فرم درخواست دمو را از همین لینک کامل کنید، پس از بررسی تیم کارشناسان فنی با شما تماس گرفته می شود و شما می توانید دمو را به راحتی بررسی نمایید.

همچنین شما می توانید با مراجعه به کانال آپارات نرم افزار حسابداری دکا از آموزش های بروز این نرم افزار و امکانات آن مطلع شوید.

با ما همراه باشید، در این زمستان خبرهای خوبی در راه است با کلی جوایز ارزنده، آخرین اخبار در وبسایت دکا به اطلاع شما خواهد رسید.

مطلب قبلی
تدوین و اهمیت گزارش مدیریتی از سود و زیان پروژه های پیمانکاری
مطلب بعدی
تنها چهار روز تا پایان تخفیف زمستانی دکا

نوشتن دیدگاه

ایمیل شما نزد ما محفوظ می ماند و هیچ گونه استفاده ای از آن نخواهد شد.