چگونه به دمو نرم افزار حسابداری دکا دسترسی داشته باشم؟

دمو نرم افزار: دکا پاسخگو تمام نیاز های شرکت های پیمانکاری، انبوه سازی، بازرگانی و موسسات حسابداری و حسابرسی است.

جهت دریافت این نسخه شما می توانید از طریق منو وب سایت به بخش دمو نرم افزار مراجعه نمایید، همچنین لینک در بالا برایتان درج شده است.

دمو نرم افزار دکا
صفحه دمو دکا

پس از اینکه وارد صفحه شدید، می بایست فرم درخواست را تکمیل کرده و برای ما ارسال نمایید، در این مرحله کارشناسان ما پس از بررسی درخواست شما در اولین فرصت با شما در ارتباط خواهند بود و دمو را برای شما فعال می کنند.

فرم درخواست دمو را تکمیل کرده و برای ما ارسال نمایید. به همین راحتی می توانید به دمو دکا دسترسی داشته باشید.

دکا سیستم، نرم افزاری مناسب برای مدیریت مالی و حسابداری کسب‌ و کارها می باشد. این سیستم بسته‌های ویژه‌ای برای شرکت‌های بازرگانی، تولیدی، خدماتی، پیمانکاری و پخش دارد.

دکا با ارائه راهکارهای مطمئن و مقرون به صرفه برای شرکت های ذکر شده سعی دارد، در جهت جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات نوین و منصفانه در عرصه رقابت به عنوان سیستم حسابداری هوشمند بدرخشد.

اگر به دنبال سیستم حسابداری پیشرفته میگردید که تمام نیاز های شما را با قیمتی مناسب و منصافنه بر طرف نماید…دکا انتخاب اول شماست.

مطلب قبلی
نرم افزار دکا چه امکانات متمایزی دارد؟
قیمت نرم افزار حسابداری مطلب بعدی
قیمت نرم افزار حسابداری دکا چقدر است؟

دیدگاه - 3

Mohsen

Mohsen

قیمت این نرم افزار چنده؟

نرم افزار حسابداری دکا

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت های ما در ابتدا با کارشناسان ما مشورت کرده و سپس متناسب با صنف و زمینه فعالیتتان بسته مقرون به صرفه دکا به شما پیشنهاد شود. جهت دریافت قیمت ها می توانید با شماره تلفن: 04133830000 در تماس باشید.

Mohsen

Mohsen

Dekaacc.com

نوشتن دیدگاه

ایمیل شما نزد ما محفوظ می ماند و هیچ گونه استفاده ای از آن نخواهد شد.